Habita on Suomessa syntynyt, kansainväliseksi kasvanut kiinteistöalan toimija, joka keskittyy asuntojen, toimitilojen ja yrityskiinteistöjen välitykseen. Toiminta alkoi Suomesta vuonna 1989. Nykyisin toimipisteitä on yhä laajemmalla alueella Euroopassa.
Asuntomyyjä
✓ 100% ilmainen välittäjänhaku ja vertailu.
✓ Saat maksuttomat yhteydenotot max. 3 välittäjältä
✓ Jo yli 1000 tyytyväistä toimeksiantoa
Tämä nainen on pelkkää puhetta täynnä ei päätä eikä häntää missään asiassa. Huonot vitsit eivät elätä , eikä tuolla tekopirteydellä saa ketään normaalia ostamaan mitään. Laita naama kuntoon ja rupea pellolle variksenpelättimeksi. Huomaa ettei ammattitaito muuhun riitä. Kierrätyskeskus myy sinulle parempia vaatteita
Suomen huonoin alallaan ei jatkoon. Miten päässyt edes mukaan tai onhan niitä keinoja, mutta huono pila koko alalle. Ei edes pennin vitsit naurata tai kohteen sivusta puhuminen . Hyvää joulua ja osta itsellesi uusi työpaikka.
Kaksinaamainen kettu sen minkä jälkeen jättää sen edestään löytää . Puinen talo ei suojele kaikkea , aidanraossa on aina reikä. Tuulessa huojuu muukin kuin talo tai saari jossa on kärki .
Kyllä hänen maine välittäjä porukoissa perustuu muuhun kuin asuntoihin . jos haluaa tehdä kauppaa niin kaikki ei ole valmiita niin kuin tämä likka. Kokeile joskus silmät ja suu kiinni ehkä sitten onnistuu,
Karhulan Hovi kaupat tämä Gren sotki ja niin kuin muutkin täällä on huomannut että tämän välittäjän paikka on kirpputorilla tai kävisi edes hammaslääkärissä (eikö Habitalla ole työterveys kunnossa ) ai niin se ei koske näitä välittäjiä . Gren katosi mutta haju jäi !
Johan oli yli-innokas myyjä höpöttää höpötyksen perää. Puhuu asioita jotka ei autotalliin kuulu , olisiko jonkin sortin harjoittelija. Tässä olisi oiva ihminen johonkin Martta-kerhoon ja onhan se kiva jos on kokemusta.
Vieläkö tämä ylipirteä harva hammas tekee kauppaa hahhahah !
Lupauksia riittää mutta mitään ei tapahdu taitaa mennä yhtä huonosti kuin liike.nyt velkaa velan päälle ei näin ! Sen minkä taakseen jättää sen edestä löytää. Taitaa olla parempi kun vaihdat alaa pilaat koko uskottavuuden Kotkan alueella.
No kyllä oli heikko esitys ei jatkoon . Otamme toisen välittäjän . Vaimoni sanoi heti muutaman lauseen jälkeen että epäluotettava ihminen ja luotan hänen yli 40 vuoden kokemukseen ihmisistä . Toivottavasti kukaan ei mene halpaan tämän välittäjän kanssa.
Harkitse ammatinvalintaa uudestaan ei nuolemalla saa kuin tikkuja kieleen. Älä sekoita tunteita ja politiikkaa töihin koska se haittaa kaupantekoa rupea vaikka leikkitädiksi lapsille ne voisi arvostaa tuota tekopyhää leikkimielisyyttä . Sen minkä taakseen jättää sen edestään löytää avaa silmäsi. Xxxxxxxx xxxxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxxx
Minkä taakseen jättää sen edestään löytää , selkään puukotus on raukkamainen teko varsinkin asuntoasioissa . Edessä on kuin ystävä mutta sitten piilottelee totuutta ja selän takana toimii vastoin hyviä tapoja säälittävää ei tule ikävä . Hyvästi ikuisesti .toivon ettei muut Kotkan seudulla joudu samaan kohtelun uhriksi näistä jää niin paha maku suuhun.
Pettymys mikään ei toteutunut ja luvattiin maat ja taivaat. Olisiko ollut peräti niin että oma lehmä ojassa mukana kun esittelyä sovittiin . Jäi paha maku koko touhusta ei enään halua tulla kusetetuksi niin kuin nyt oli lähellä tulla. Varoitukset kaikille Kotkan alueelta asuntoa etsiville.Seuraavan kerran otan yhteyttä ihmiseen joka keskittyy ammattiin eikä huonoihin vitseihin. Ei tähteäkään
Tyhjän naurattaja ja puhuja ei edes tähteä voi antaa kun se menee hukkaan niinkuin esittelypäivä Hyvästi !
Enemmän tulee huonoja vitsejä kuin fakta tietoa , toivotaan että pitäisi sanansa . .......